Bugün 30 Kasım 2021, Salı
CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASININ FUTBOL TURNUVASI GALİBİ YUSUFELİ MÜFTÜLÜĞÜ
Haber Tarihi :25.10.2021
Camiler ve Din Görevlileri haftası münasebetiyle Artvin il ve ilçeler arası futbol müsabakası bu yıl Borçka'da düzenlendi.

Yusufeli Haber:İsmail Hakkı Koçak Camiler ve Din Görevlileri haftası münasebetiyle Artvin il ve ilçeler arası futbol müsabakası bu yıl Borçka'da düzenlendi. Camiler ve Din Görevlileri haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen futbol turnuvası Artvin’in Borçka ilçesindeki Gençlik ve Spor Müftülüğü futbol sahasında gerçekleşti.

Turnuvada Yusufeli müftülüğü birinci, Borçka müftülüğü ikinci, Şavşat müftülüğü üçüncü oldu. Kemalpaşa müftülüğü de centilmenlik kupasının sahibi oldu.Yusufeli ilçe müftülüğü müsabakada namağlup galip gelerek şampiyon oldu. Şampiyonluk kupasını İl Müftüsü Hasan Güneş takdim etti. Organizasyonda görev alan takım sorumlusu Emin Öztürk, turnuva hakkında görüşlerini belirtti.

Öztürk; “Borçka il müftülüğü ve Diyanet-Sen İl Başkanımız Osman Özaydın hocamıza ve Borçka İlçe Gençlik Müdürlüğü'ne misafir perverliğinde dolayı teşekkür ederiz. Bütün il ve ilçelerden müsabakalara katılan arkadaşlarımıza da dostluk ve centilmenliklerinden dolayı teşekkür ederiz. Yusufeli ilçe müftülüğü olarak namağlup kazanmanın gururunu yaşamaktayız. Sosyal bir etkinlik olarak katıldığımız turnuvada diğer müftülüklerdeki meslektaşlarımızla tanışma imkânı bulduk. Bu bizim için büyük bir onur kaynağı. Ayrıca turnuvada emek eden takım arkadaşlarımı da canı gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Bu haber 140 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
  • BIST100 1.809 1,82%
  • DOLAR 12,8278 3,71%
  • EURO 14,5097 3,57%
  • ALTIN 735,70 3,18%
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!