Bugün 31 Ekim 2020, Cumartesi
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar,İlçemizi Ziyaret Etti
Haber Tarihi :21.06.2020
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar,İlçemizi Ziyaret Etti Artvin Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erol MURTEZAOĞLU ile birlikte Yusufeli ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Yusufeli Haber Çoruh'un Sesi:

Artvin Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR;İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erol MURTEZAOĞLU ile birlikte Yusufeli ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.Ziyaretlerine Yusufeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüyle başlayan ACAR, ilçede yürütülen eğitim çalışmalarıyla ilgili Yusufeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir ALP ' ten brifing aldı. Ardından Halitpaşa İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Okul Müdürü Muhammet EZBERCİ'den LGS öncesinde okulda yapılan hazırlıklar ve dezenfektasyon çalışmaları hakkında bilgi alarak sınıflarda incelemelerde bulundu.  

    Buradan Yusufeli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlü ğüne giden ACAR, Kurum Müdürü Selim SİLACİ tarafından karşılandı. Halk Eğitimi Merkezinde halı-kilim dokuma atölyesi ve maske üretimi yapılan atölyelerde incelemelerde bulunduktan sonra gönüllü olarak çalışan personel ile bir süre sohbet etti.Yusufeli ilçesinde devam eden baraj inşaatı ve yol yapım çalışmaları nedeniyle eğitimin-öğretimin aksamaması için yapılan Halitpaşa İlkokulu ve Ortaokulu yeni okul binası ile yeni öğretmenevi inşaatlarını yerinde inceleyen İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR yetkililerden bilgi alarak inşaat alanından ayrıldı.    

  Ziyaretlerine Yusufeli Mehmet Akif Ersoy Yatılı Bölge Ortaokulu ile devam eden ACAR, Okul Müdürü Ahmet MORKOÇ'tan okulda yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldıktan sonra okulun bölümlerinde incelemelerde bulunarak ziyaretlerini sonlandırdı.İlçe Milli Eğitim Müdü rümüz  Ebubekir ALP; “İlçemize göstermiş olduğu sıcak ve samimi yaklaşımı ilgi ve alakası için il Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fahri ACAR’a yürekten teşekkür ederiz" dedi.(Milli.Eğitim)

Bu haber 885 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
  • BIST100 1.112 -1,30%
  • DOLAR 8,3407 0,63%
  • EURO 9,6699 -0,11%
  • ALTIN 504,95 1,52%
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!