Bugün 16 Temmuz 2020, Perşembe
VALİ YILMAZ DORUK’UN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Haber Tarihi :22.05.2020
Yaşamımıza sayısız güzellikler katan rahmet, huzur ve bereket mevsimi Ramazan ayını nihayete erdirirken yeni umutlarla bir Bayrama daha kavuşmanın heyecanı ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz.

Yusufeli Haber Çoruh'un Sesi:
Yaşamımıza sayısız güzellikler katan rahmet, huzur ve bereket mevsimi Ramazan ayını nihayete erdirirken yeni umutlarla bir Bayrama daha kavuşmanın heyecanı ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz.
Sevgi, kardeşlik, muhabbet ve vuslat günleri olan bayram günleri, birlik ve beraberliğimizi pekiştiren, milli ve manevi duygularımızı en üst seviyede hissetmemize vesile olan müstesna günlerdir.
Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan ve küresel düzeyde hızlıca yayılarak tüm insanların sağlığını ciddi şekilde tehdit edecek seviyeye ulaşan yeni tip koronavirüs salgını, hayatımızın her alanında olduğu gibi örf ve adetlerimizin idrakinde de eski alışkanlıklarımızı bir kenara bırakarak yeni alışkanlıklar edinmemizi zorunlu kılmaktadır.
Bu çerçevede idrak edeceğimiz Ramazan Bayram’ında vatandaşlarımızın, salgınla mücadele kapsamında alınan tüm tedbirlere uyması, süreci başarıyla yönetmemize büyük katkı sunacaktır.
Salgın sürecinin başından itibaren ilimizde aldığımız Hıfzıssıhha kararlarına büyük bir duyarlılık gösteren saygıdeğer Artvinli hemşehrilerime ayrıca teşekkür ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle, Bayramın, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın canlanmasına, birlik ve beraberliğimizin daha da güçlenmesine vesile olması temennisiyle, sizleri muhabbetle selamlıyor, Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum.

Bu haber 405 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
  • BIST100 119.256 1,29%
  • DOLAR 6,8641 0,13%
  • EURO 7,8363 0,13%
  • ALTIN 398,14 -0,22%
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!