Bugün 19 Ağustos 2019, Pazartesi
Korku Evi Anlatılmaz Yaşanır
Haber Tarihi :02.04.2019
Korkuevi işi insanlara komik gleiyor.Lakin bu pahalı bir sektör.Çünkü biz burada sorumluluk alıyoruz.Ve insanları korkutmak çok zor ve korkuturken eğlendirmekte dahada zor.

Yusufeli Haber:Cevdet Ağduman  (Gebze)

 Yusufeli Haber Gazetesi olarak Türkiye genelinde haber ve söyleşilerimiz devam ediyor.Bu çerçevede şimdide Gebze’de bulunan KORKU EVİ işletmecisi Ümit beyle söyleşi yapacağız.Ümit bey bize kendinizi kısaca  tanıtırmısınız?

Ümit Çoban: Doğma büyüme Gebze’liyşim Memkeket Ardahan.2015 yılında Bu Korkuevi işletmeciliğine başladım.Burası ikinci yerimiz ilkini kapatttık.Korkuevi anlatılmaz yaşananır.Korkuevi aslında eğlence sektörü.insanları korkutoup paralarını almıyoruz. Eğlendirip para kazanıyoruz., Korku evini soranlara gel bir yerinde gör diyorum.

 Cevdet Ağduman: İçeriğinde ne var Korkuevinde?

Ümit Çoban: Korkuevi normal karanlık bir ev. 6 tane kitli kapı var. Cevdet Ağduman:Bu kapılar niye kiliti? Ümit Çoban:Kapılar kilitli insanlar bu karanlık yerde anahtarları bulup kapıları açsınlar diye.

Cevdet Ağduman: Burada ne gibi şeyler yaşanıyor?

Ümit Çoban: Mezarlık var,normal ev salonu var,dar tuneller var,insanları bir anda ürkütebilcek harketli nestleler var. Olayın en keytifli yanıda, yanındaki arkadaşının korkudan bağırma sesini duymak.Kimisi bunu için geliyor.Arkadaşlarını korkutmaları için imkanlar sunuyoruz.Korkutan taraf daha çok eğleniyor.Oyun salonumuz var gelen müşterilerimiz rahak ve keyifli vakit geçirebiliyorlar.Korkuevi işi insanlara komik gleiyor.Lakin bu pahalı bir sektör.Çünkü biz burada sorumluluk alıyoruz.Ve insanları korkutmak çok zor ve korkuturken eğlendirmekte dahada zor.      

 Doğumgünü oranizasyonları yapıyoruz.Evlilik teklifi yapıyoruz.İnsanlar artık günümüzde sıkıkldılar.Sinama  ve benzeri şeylerden.Her yerde ve her zaman bulunmayacak sektör bu sektör.Bizimki biraza daha eğlenceli korku seviyesini biz artırabiliyoruz.Buda içerdeki insaların daha çok keyif almasına sebep oluyor.  

  Son olarak insanlar mutlu olsunlar diye hayatımız boyunca elimizden geleni yapan insanlarız.Ticarette de kimseyi üzmedik.Bizim bir tartımız yok.Biz tartı kullanmıyoruz burada.Hakkı her zaman bizim vijdanımız belirliyor.

Bu haber 150 kez okundu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Reklam
Hava Durumu
Artvin
20.5 °C
Sisli
Yazarlarımız
Reklam
Piyasalar
  • BIST100 96.253 0,54%
  • DOLAR 5,5988 0,35%
  • EURO 6,2196 0,49%
  • ALTIN 268,80 -1,01%
2013
Yusufeli Haber Ajansı
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır!
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal
ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı
olup izinsiz alınıp kullanılamaz!